Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie

Dziś klasa 1b wybrała się na wycieczkę do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie czyli w Krainie Wygasłych Wulkanów. Uczniowie rozpoczęli dzień od udziału w warsztatach „Laboratorium Czterech Żywiołów”, a następnie zwiedzali obiekt, poznając ciekawostki o wulkanach, skałach i procesach geologicznych.

Największe wrażenie zrobił na wszystkich symulator trzęsienia ziemi, który dostarczył wielu emocji! Na zakończenie wycieczki odbyło się wspólne ognisko.

To był dzień pełen nauki, zabawy i niezapomnianych wrażeń!