„Szkolny Dzień Głośnego Czytania”

Właśnie dzisiaj w naszej szkole książka stała się bohaterem dnia. Najpierw odbyło się magiczne spotkanie z wyjątkowymi gośćmi, którzy przedstawiali fragmenty ulubionych książek i dzielili się swoimi pasjami czytelniczymi.
Uczniowie zostali oczarowani interesującymi wydaniami książek, zaproponowanymi przez jednego z gości.
Kolejne doświadczenie czytelnicze uczniowie zdobyli podczas spotkania z panią Marzeną Drzymkowską, rodzicem ucznia z naszej szkoły i pracownikiem Książnicy Karkonoskiej, na języku polskim. Galeria bohaterów literackich i nieznane światy uwolniły wyobraźnię naszych dzieci i młodzieży.
Dziękujemy za poświęcony czas, otwartość na współpracę i rozbudzanie u małych piechowiczan potrzeby kontaktu z lekturą naszym gościom :
Pani Barbarze Hasiec,
Panu Józefowi Nadolnemu,
Pani Wiesławie Storcie- Respondek,
Pani Iwonie Kawałko,
Pani Alicji Skowrońskiej,
Pani Magdalenie Wołowskiej,
Panu Wicedyrektorowi Grzegorzowi Bijakowi,
Pani Ewelinie Jedziniak,
Pani Marzenie Drzymkowskiej.