„DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”

Dziś przeżywaliśmy powrót do dzieciństwa. Świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W klasach 4-8 podjęliśmy wiele działań: zapoznanie się z historią święta, wirtualne odwiedziny w fabryce zabawek, redagowanie kartek z pamiętnika, udział w warsztatach plastycznych -tworzenie filcowych breloczków oraz przestrzennych misiów oraz zmagania konkursowe z życia niedźwiedzi. Zwieńczeniem obchodów stały się klasowe zdjęcia w maskotkowych przebraniach w towarzystwie ukochanych pluszaków, nagranie teledysku do piosenki stworzonej przez uczennice klasy piątej oraz wspólne zdjęcie wszystkich uczniów naszej szkoły.
Zabawa była przednia! Dziękujemy za włączenie się do wspólnych działań.

Dziś przeżywaliśmy powrót do dzieciństwa. Świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W klasach 4-8 podjęliśmy wiele działań: zapoznanie się z historią święta, wirtualne odwiedziny w fabryce zabawek, redagowanie kartek z pamiętnika, udział w warsztatach plastycznych -tworzenie filcowych breloczków oraz przestrzennych misiów oraz zmagania konkursowe z życia niedźwiedzi. Zwieńczeniem obchodów stały się klasowe zdjęcia w maskotkowych przebraniach w towarzystwie ukochanych pluszaków, nagranie teledysku do piosenki stworzonej przez uczennice klasy piątej oraz wspólne zdjęcie wszystkich uczniów naszej szkoły. Zabawa była przednia! Dziękujemy za włączenie się do wspólnych działań!

Publiée par Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach sur Lundi 25 novembre 2019

Misiowe warsztaty plastyczne