Wszystkie Dzieci NASZE SĄ

W piątek 29 listopada zakończyliśmy trwającą miesiąc szkolną akcję mikołajkową „Dzieci-Dzieciom”. Dołączyliśmy tym samym do wspaniałego zastępu Mikołajów niesamowitej Izabeli Janas – matki niepełnosprawnego chłopca, inicjatorki akcji na terenie Janowic Wielkich i Jeleniej Góry (Wszystkie Dzieci NASZE SĄ).
Wyniki akcji w naszej szkole przeszły najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy dziesiątki paczek pieluch i nawilżanych chusteczek, setki zabawek, gier edukacyjnych, książek, kolorowanek, przyborów szkolnych i plastycznych, specjalnych kosmetyków; całą masę słodyczy, mnóstwo pięknych zestawów ubrań i przedmiotów wspierających codzienny rozwój dzieci ze specjalnymi potrzebami.
Z całego serca dziękujemy WSZYSTKIM uczniom naszej szkoły i ich cudownym RODZICOM, którzy tak szczodrze i z ogromną empatią zareagowali na akcję i potrzeby dzieci niepełnosprawnych. Podziękowania kierujemy też do Grona Pedagogicznego, które przygotowało wspaniałą paczkę dla Wojtusia, spełniając wszystkie marzenia chłopca z napisanego do Mikołaja listu.
W imieniu dzieci dziękujemy również anonimowym darczyńcom, którzy zaopiekowali się marzeniami Łucji i Natalki oraz wspaniałej ekipie logistyków z firmy Schneider, którzy spełnili marzenia i potrzeby Maksia.
Dzięki Wam szesnaścioro dzieci w Mikołajki będzie promienieć ze szczęścia.