Sukces w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Od 2 do 4 czerwca 2020r.  13 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, który jest w chwili obecnej najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie. Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne, a przede wszystkim logiczne. Miło nam poinformować, że czworo uczniów naszej szkoły uzyskało wyróżnienia w tym międzynarodowym konkursie. Są to:

Artur Bumażnik kl. VI b – wynik bardzo dobry, opiekun –  p. Mirosław Forma    

Dominika Rogoś kl. VIII b –  wyróżnienie, opiekun – p. Jacek Rosiak


Marika Wiśniewska kl. VIII a – wyróżnienie, opiekun – p. Jacek Rosiak


Michał Klimas kl. VII b – wyróżnienie, opiekun – p. Jacek Rosiak


Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.