Dzień Kubusia Puchatka

Uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Kubusia Puchatka, którego uwielbiają wszyscy, mali i duzi. Urodziny autora przygód misia o wielkim sercu i grupy jego niezawodnych przyjaciół stały się inspiracją do podjęcia wielu aktywności polonistycznych, matematycznych i plastycznych. Wchodząc w świat bohatera, dzieci poznały jego historię, odkrywały uniwersalne mądrości życiowe, doskonaliły technikę czytania ze zrozumieniem, opowiadały przygody mieszkańca Stumilowego Lasu, projektowały własnego misia, tworzyły kartki pocztowe z mądrościami życiowymi, dodawały, dzieliły, mnożyły wraz z postaciami lektury.

Wspólne działania przyniosły radość i uśmiech na twarzy każdego ucznia. W każdym dziecku naszej szkoły drzemie prawdziwy potencjał i talent. Warto ten dar rozbudzać i dbać o niego poprzez projekty, pozwalające dziecku na samorealizację i doskonalenie wielu umiejętności.