DZIEŃ KOBIET

Tradycyjnie 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Historyczne przekazy mówią, że jego źródła sięgają czasów starożytnego Rzymu. Uczniowie klasy ósmej wraz z Samorządem Szkolnym przygotowali quizy i plebiscyt na popularne, sympatyczne i wyluzowane dziewczyny w szkole. Bardzo dziękujemy za znakomitą zabawę.

To był wyjątkowy dzień dla dziewczyn z naszej szkoły! Dlaczego? Pani Dyrektor dba o to, by każde dziecko czuło się w „Jedynce”wyjątkowo❤️ I tym razem zaskoczyła swoim pomysłem naszych uczniów. Z okazji Święta Kobiet dziewczynki otrzymały od Pani Dyrektor, która osobiście zawitała do wszystkich klas z niespodziankowym koszem, upominek w postaci bransoletki w pięknym opakowaniu wykonanym własnoręcznie przez Panie z administracji i obsługi szkoły. Wystarczyło spojrzeć na twarze dzieci, by dostrzec radość, dumę, podziw.

Dziękujemy, Pani Dyrektor❤️

Dziękujemy Paniom: Agnieszce Machelskiej, Ani Zdańskiej-Siucie, Agnieszce Skibie, Monice Kryszeń i Dorocie Zielonce❤️

To było magiczne przeżycie.