Zawody w badmintona

W dniach 17-18 października 2023 roku w malowniczej Szklarskiej Porębie odbyły się emocjonujące zawody w badmintonie drużynowym, które przyciągnęły zawodników z różnych stron powiatu Karkonoskiego. Rywalizacja była zacięta, a emocje sięgały zenitu.

W kategorii dziewcząt nasza drużyna pokazała świetne umiejętności i zdeterminowanie. Po kilku wyczerpujących meczach, dziewczęta zająły zaszczytne trzecie miejsce, co stanowiło ogromny sukces i powód do dumy dla całej drużyny.

Chłopcy również walczyli dzielnie, ale konkurencja była wyjątkowo mocna. Ostatecznie zajęli szóste miejsce, co mimo że nie było podium, to stanowiło ogromne osiągnięcie i dowód na ich zaangażowanie w zawodach.

Jednak to nie koniec sukcesów dla naszej szkolonej drużyny. Następnego dnia, starsi chłopcy wywalczyli wicemistrzostwo, co było znakomitym zakończeniem tych zawodów. Ich wytrwałość i umiejętności przyniosły im zasłużony sukces.