Głosuj na projekt Szkoły Podstawowej nr 1

@sp1piechowice

Głosuj na projekt Szkoły Podstawowej nr 1! Razem możemy zbudować nowoczesne boisko do siatkówki i piłki nożnej dla naszych uczniów. Twoje wsparcie przyczyni się do stworzenia przestrzeni do aktywności i integracji. Oddaj swój głos dla zdrowia i aktywnego spędzania czasu! #sp1 #piechowice #dlaciebie #budżetobywatelski #głosujnanas #siatkówkaplażowa #plażówka #podstawówka #aktywnośćfizyczna #sport #emocje #głosowanie

♬ ITALODISCO – The Kolors

🛑Głosuj na projekt Szkoły Podstawowej nr 1!🛑

Razem możemy zbudować nowoczesne boisko do siatkówki 🏐i piłki nożnej ⚽️ dla naszych uczniów. 🧍🏼‍♂️👫🧍🏽👬🧍🏼‍♀️Twoje wsparcie przyczyni się do stworzenia przestrzeni do aktywności i integracji.

Oddaj swój głos dla zdrowia 💪 i aktywnego spędzania czasu! ✅✅✅

Boisko będzie dostępne dla każdego!