Relacja z Szkolnego Dnia Konstruktora

Dziś w naszej szkole odbył się niesamowity Dzień Konstruktora, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników! 🎉

Dzieci miały okazję puścić wodze wyobraźni i zbudować ruchome prace z klocków Lego Spike oraz stworzyć swoje własne, autorskie konstrukcje. Było to wyjątkowe wydarzenie, które pokazało, jak wiele talentu i kreatywności drzemie w naszych uczniach.

💡**Zespoły pełne pomysłów:**

Każda grupa miała swoje unikalne podejście do zadania. Niektórzy budowali roboty, które potrafiły się poruszać, inni tworzyli skomplikowane maszyny, a jeszcze inni skupili się na tworzeniu interaktywnych modeli. Wszyscy pracowali z ogromnym zaangażowaniem i pasją.

🚀 **Nauka przez zabawę:**

Lego Spike to nie tylko klocki – to także narzędzie do nauki programowania i inżynierii. Dzieci miały okazję nauczyć się podstaw programowania, logiki i pracy zespołowej. Wspólne rozwiązywanie problemów i dzielenie się pomysłami było kluczowym elementem tego dnia.

🏆 **Prezentacja:**

Na zakończenie dnia odbyła się prezentacja prac. Każdy zespół miał szansę opowiedzieć o swojej konstrukcji i zaprezentować jej działanie. Widzieliśmy naprawdę imponujące projekty! Nauczyciele byli pod wrażeniem poziomu zaangażowania i kreatywności naszych uczniów.

📸 **Galeria zdjęć:**

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć wszystkie niesamowite prace stworzone przez nasze utalentowane dzieci. To wspaniałe, jak wiele radości i satysfakcji daje im tworzenie i eksperymentowanie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Dzień Konstruktora pokazał, że nauka może być fascynująca i pełna zabawy. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!