Dzień KROPKI

Nowy tydzień uczniowie naszej szkoły rozpoczęli w radosnym nastroju kropkowych inspiracji. Na szkolnych korytarzach zaroiło się od pomysłowych strojów w kropki. Pierwsza lekcja stała się okazją do poznania Vashti, bohaterki książki Petera Reynoldsa, która dzięki malutkiej kropce uwierzyła w swoje możliwości. Po ożywionych dyskusjach przyszła pora na tworzenie drzewa talentów społeczności szkolnej.Na każdej lekcji uczniowie wykonywali kropkowe zadania. Zwieńczeniem akcji było tworzenie kropkowych dzieł sztuki oraz wspólne zdjęcie w wielkiej kropce orlika. Każdy uczeń mógł też pochwalić się swoim talentem na tablicy kropkowych inspiracji.

Radosne święto kreatywności niech trwa w naszej szkole przez cały rok!

Pamiętajmy, że dzięki takim działaniom każdy uczeń SP1 może poczuć się WYJĄTKOWY!