Egzamin na Kartę Rowerową zdany na piątkę.

W naszej szkole odbył się wyczekiwany egzamin praktyczny na kartę rowerową dla uczniów klas czwartych. Nasz szkolny park zamienił się w miasteczko ruchu drogowego, w którym dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności w bezpiecznych, ale realistycznych warunkach.

Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem egzaminu czuwali funkcjonariusze policji, którzy sprawdzali nie tylko technikę jazdy, ale przede wszystkim znajomość przepisów, umiejętność sygnalizowania manewrów oraz stosowanie się do znaków drogowych.

Serdecznie gratulujemy nowym, pełnoprawnym uczestnikom ruchu drogowego! Życzymy bezpiecznych, pełnych przygód rowerowych wycieczek oraz zawsze „zielonego światła” na drodze. Dziękujemy również policjantom za pomoc w przeprowadzeniu egzaminu i cenne wskazówki.