Uczniowie klas 1a i 3 uczestniczyli dziś w wycieczce do Zamku Legend Śląskich oraz zwiedzili Arkę Noego w Pławnej. Podczas pobytu dzieci miały okazję poznać niezwykłe śląskie legendy przedstawione w ciekawy i interaktywny sposób. Zwiedzanie zamku dostarczyło uczniom wielu emocji, a także pozwoliło połączyć naukę z zabawą. Duże wrażenie zrobiła również Arka Noego – wyjątkowa budowla, którą uczniowie obejrzeli z dużym zainteresowaniem. Wycieczka była pełna atrakcji, wspólnych przeżyć i na długo pozostanie w pamięci uczestników.




